תמונה
יצירה בליבוד צמר כבשים של הסטודיו לאנימציה

הסטודיו לאמנות פלסטית

לסטודיו מגיעים אמנים מקשת רחבה של גילאים וכישורים לעבודה  עצמית בהנחייה מקצועית.

במסגרת הפעילות אנו נוגעים בציור על כל  גווניו - רישום בעיפרון, דיו ופסטל, ציור באקריליק, אקוורל ושמן, צילום,  קולאז׳ ופיסול במגוון טכניקות וגישות. חלק מן האמנים בעלי הכשרה  ממוסדות אמנות שונים, חלקם מגיעים עם כישרון ותשוקה ומרחיבים  את מיומנויותיהם בכנפיים.

המנחים הם אמנים פעילים בעלי ידע וניסיון עשיר בתחום האמנות. מדי רבעון  מתארח.ת בסטודיו אמנ.ית חיצוני.ת המגיע.ה לתקופה מוגבלת ומלמד.ת  טכניקה ייחודית.

הסטודיו מפעיל גלריה ביפו - כנפיים 'סלון לאמנות'  - בה מוצגות מספר תערוכות בשנה המארחות את אמני כנפיים לצד  אמנים פעילים בשדה האמנות הכללי.

ציור על קןיד מציירתציור על קןציורים

 

הכירו את המנחים
Profile picture for user emi
מנחה ומנהלת בסטודיו
אמי ספרד
מנחה ומנהלת בסטודיו
אמי ספרד
ציירת ואמנית ניו מדיה פעילה. חיה ויוצרת בתל אביב. בוגרת תואר שני באמנות מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בעיצוב תעשייתי, בצלאל.
אני מנהלת את הסטודיו לאמנות פלסטית בכנפיים ומלמדת רישום, ציור בשמן ותהליכי עבודה.
Profile picture for user Gil
אוצר הגלריה ומנחה בסטודיו
גיל גורן
אוצר הגלריה ומנחה בסטודיו
גיל גורן
בוגר ביה"ס הגבוה לאמנות קלישר. עוסק בציור, מייצבים ועבודות וידיאו. הצגתי ועודני מציג בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות. ניהלתי את הסדנא לאמנות ברמת אליהו במשך 20 שנה במסגרתה הובלתי ואצרתי פרויקטים ותערוכות רבות.
בכנפיים אני אוצר הגלריה 'סלון לאמנות' ביפו ומנחה בסטודיו לאמנות פלסטית, בנוסף אני מלמד אמנות באגף החינוך של מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית.
Profile picture for user Galia
מנחה בסטודיו
גליה אורי
מנחה בסטודיו
גליה אורי
אני ציירת, בעלת תואר שני בהיסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות, את עבודותיי אני מציגה בגלריות ובמוזיאונים בארץ ובעולם.
בכנפיים אני מלמדת רישום וציור בהקשרים רעיוניים ומלווה תהליכים אישיים, בנוסף אני מנחה קבוצה קטנה ואינטימית. במקביל אני מלמדת גם בסמינר הקיבוצים ובמוזיאון הרצליה.
Profile picture for user Nir
מנחה בסטודיו
ניר מצליח
מנחה בסטודיו
ניר מצליח
אני אמן פעיל, בוגר תואר שני MFA בחוג לאמנות מאוניברסיטת חיפה בהצטיינות. הצגתי בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות רבות בארץ ובעולם ועבודותיי נמצאות באוספים פרטיים רבים.
בכנפיים אני מנחה בסטודיו לאמנות פלסטית ומלווה כמנטור מספר אמנים אשר מעוניינים לקחת את האמנות צעד קדימה ולעסוק בכך באופן מקצועי. בנוסף, אני מנחה סדנאות לאמנות וציור ויזם של פרויקטים לאמנות בקהילה.
www.nirmazliah.com

יצירות הסטודיו לאמנות פלסטית