תמונה
מצלמת וידאו מול שחקניות

הסטודיו לווידאו וקולנוע

הפעילות בסטודיו מתמקדת בפיתוח המיומנויות היצירתיות והטכניות העומדות בבסיס העשייה הקולנועית ובסגנונות שונים: סרטי תעודה, וידאו ארט, וידאו שירה, סרטי עלילה קצרים וקליפים. לסטודיו מגיעים אנשים בעלי זיקה לצילום סטילס/וידאו/תסריטאות/עריכה, תשוקה ומוטיבציה לתחום. היוצרים רוכשים ומשכללים את יכולותיהם החל מפיתוח תסריט ועד בימוי, צילום ועריכה. בשלב ההפקה שותפים כל חברי הסטודיו אשר מהווים את צוות העשייה בפרויקט. זהו מסע אישי וקבוצתי בחיפוש אחר דרך הביטוי והיצירה של כל אחד/ת מהאמנים.

 

מצלמה

וידאו

Profile picture for user sivan
מנהלת הסטודיו לקולנוע
סיון בן ארי
מנהלת הסטודיו לקולנוע
סיון בן ארי
במאית דוקו ועורכת וידאו, בוגרת המחלקה לקולנוע בית ברל ולימודי הנחיית קבוצות של בית הספר "תפנית". מנחה ומלווה פרויקטים חברתיים קולנועים מגוונים (עמותת "להב", עמותת "רואים רחוק"), ומנחה סדנאות להפחתת אלימות בעמותת "מצמיחים". מאמינה שבכל עשייה אמנותית טובה וכנה ישנו תהליך טבעי של ריפוי. בכנפיים סיון מנהלת את הסטודיו לקולנוע.
Profile picture for user nimrod
מנחה בסטודיו לקולנוע
נימרוד צין
מנחה בסטודיו לקולנוע
נימרוד צין
יוצר קולנוע ווידאו, ומעצב הקרנות לתיאטרון, בוגר מגמת קולנוע דיגיטלי במכון SAE בפריז. הוא חבר בלהקת סקפינו ומופיע עם תזמורת המהפכה, והוא זוכה פרס אסיטז׳ לעיצוב בשנים 2015, 2020. בכנפיים נמרוד מנחה בסטודיו לוידאו וקולנוע.